ДЕЦЕМБАР У ДОМИНИКАНИ: Лена Чолак на егзотичној дестинацији
ФОЛК певачица Лена Чолак, коју смо упознали у музичком такмичењу "Звезде Гранда" и за коју се шушка да је нова девојка Брениног и Бобиног сина Виктора Живојиновића, налази се на одмору у Доминиканској Републици, где је просечна температура у децембру 28 степени Целзијуса.
Фото Instagram/lenacolak
Лена, коју је публика упамтила по вокалним способностима, али и по облачењу и фризури која је с једне стране обојена у плаво, а с друге у црно, ужива у Пунта Кани, коју запљускују Карипско море и Атлантски океан, а популарна је за зип-лајн, једрење на дасци и вожњу кајаком.
На друштвеним мрежама певачица из Бора је поставила и фотографије са излета на острво Саона, тамошњег резервата природе под заштитом владе. Иначе, ово није прво Ленино егзотично путовање у 2021. - у фебруару је била на одмору у Занзибару.
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ПУТИН ГУБИ КРИМ? У току је "дубока операција" - Украјина изводи брз повратак полуострва након 12 година
ЗАПАДНИ медији и стручњаци данима уназад предвиђају да би се полуострво Крим могло вратити под украјинску контролу, јер је Украјина прекинула руске линије снабдевања.
06. 06. 2026. у 08:59 >> 08:59
НЕМАЧКА ХИТНО ПОЗВАЛА РУСИЈУ: Путине, време је...
МИНИСТАР спољних послова Немачке, Јохан Вадефул, позвао је руског председника, Владимира Путина, да покрене преговоре о миру у Украјини уз учешће Европе, преносе немачки медији.
05. 06. 2026. у 09:53
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)