ЉУБИ ТЕ ТВОЈА БУБИЦА: Потресна објава ћерке Мериме Његомир - "Сањам те свако вече" (ФОТО)

Новости онлајн

30. 11. 2021. у 13:22

ПЕВАЧИЦА Мерима Његомир преминула је 9. новембра после краће болести, а иза себе је оставила четворо деце и четворо унучади који се не мире са губитком.

ЉУБИ ТЕ ТВОЈА БУБИЦА: Потресна објава ћерке Мериме Његомир - Сањам те свако вече (ФОТО)

Фото: Инстаграм

Меримина ћерка Љубица огласила се на Инстаграму где је оставила емотивну поруку уз фотографију са мајком.

Она је неутешна од када је Мерима изгубила битку са канцером:

- Сањам те свако вече и стално си поред мене. Знам да ме сада чуваш још више. Љуби те твоја Бубица - написала је Љубица.

Љубица је до последњег дана била уз Мериму. Бринула је о њој и покушавала је да јој олакша најтеже дане.

Подсетимо, Мерима Његомир је преминула 20. новембра у 69. години од рака панкреаса, а неколико месеци пред смрт сазнала је за опаку болест.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАКОН О АНЕКСИЈИ ГРЕНЛАНДА ПРЕДАТ КОНГРЕСУ: Доделити му статус савезне државе САД

ЗАКОН О АНЕКСИЈИ ГРЕНЛАНДА ПРЕДАТ КОНГРЕСУ: "Доделити му статус савезне државе САД"

АМЕРИЧКИ републикански конгресмен Ренди Фајн поднео је предлог закона који предвиђа „анексију и доделу статуса савезне државе“ Гренланду у оквиру Сједињених Америчких Држава, наводи се у саопштењу које је објавио законодавац.

12. 01. 2026. у 21:16

БАЛКАНЦИ О ЖИВОТУ У ЕВРОПИ: Пустиће те да цркнеш - ти њега угостиш гозбом, он мисли да си сељачина

БАЛКАНЦИ О ЖИВОТУ У ЕВРОПИ: Пустиће те да цркнеш - ти њега угостиш гозбом, он мисли да си сељачина

МНОГИ сањају о животу у Немачкој, Аустрији или Швајцарској, замишљајући мир, ред и бољи стандард. Ипак, искуства наших људи који су се преселили откривају да живот у западној Европи често носи неочекиване изазове који могу шокирати оне који су навикли на балканску спонтаност и топлину.

13. 01. 2026. у 10:22

Коментари (0)

ИНДИЈАНСКИ ПОГЛАВИЦА СРПСКОГ ПОРЕКЛА: Ричард Милановић задужио Индијанце, на оца Србина био поносан