АНА КОРАЋ ЗАКОПЧАНА "ДО ГРЛА"! Прошетала крај Ферарија у капуту, а када га је скинула чипка једва да је нешто прекрила
СТАРЛЕТА Ана Кораћ потрошила је право богатство на естетске интервенције, а на друштвеним мрежама често објављује провокативне фотографије, на којима позира малтене нага.
Фото: Инстаграм/ana_korac
Због тога је изненадила многе новом фотографијом, на којој је била у црвеном капуту поред црвеног ферарија, који је све прекрио, те чак није имала ни истакнут деколте, што је у њеном случају "must have".
Ипак, не би Ана била Ана да не заголица машту својих фанова, те је на наредној фотографији показала шта се крије испод капута.
Наиме, мало касније је објавила на свом Инстаграм-сторију фотографију у чипканом црвеном комаду, који осим што је провидан, готово да ништа није ни покрио.
Уследили су коментари пратилаца, који су више навикли на оваква издања старлете.
"То је Ана, увек се*си", "Презгодна, какве су ти груди, ајој", "Вау, какав доњи веш"...
(Телеграф.рс)
Препоручујемо
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника
Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.
28. 04. 2026. у 20:51
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
Најгори грех у кући: Зашто вас прате невоље иако се трудите да будете праведни
ОТКРИЈТЕ који је то најгори грех у кући који блокира успех и радост. Практични савети за повратак мира и слоге.
01. 05. 2026. у 21:38
Коментари (1)