СУКОБ ЦЕЦЕ И САШЕ ПОПОВИЋА У ПРОГРАМУ: Полемика ескалирала у "Звездама гранда", због једне реченице сви праснули у смех
НАСТУП такмичарке Славица Трубарац у "Звездама Гранда" изазвао је праву полемика међу члановима жирија, те је све ескалирало расправом између Саше Поповића и Цеце Ражнатовић због чега су се смејали сви у студију.
Фото: Принтсцреен/ТВ Прва
Наиме, Цеца и Ђорђе Давид су били одушевљени овом такмичарком, док је Вики Миљковић била другачијег мишљења.
- По мом мишљену си имала осцилације и мени је на моменте било безлично - рекла је Вики, а Поповић је рекао како није сагласан са њом и истакао да је девојка заслужила максималан број гласова.
Тада је Вики тражила мишљење Марије Шерифовић, а када је узрујана повисила тон, Шерифовићева јој је узвратила:
- Полако, молим те, тек смо почели, морају прво уши да ми се навикну - казала је Шерифовићева, а онда је Цеца стала у одбрану своје куме.
- Вештице, не дирај ми куму!
- Ма немој ја и тебе и твоју куму...значи само полако - нашалила се Марија.
- Јао слушај Цецу: „Немој да ми дираш куму”, ево сад смо се ус*али у гаће сви! - викнуо је Поповић.
- Имам ја памперс понела сам од унука, за тебе посебно - смејала се Цеца, а њене речи су насмејале и остатак жирија.
(Курир)
БОНУС ВИДЕО: "ФТ1П" даје одговор, како да оснујете предузеће?
Препоручујемо
ВОЈАЖ ПРИЗНАО ДА ИМА НОВУ ДЕВОЈКУ? Фанови открили ко је - веома је популарна (ФОТО)
21. 11. 2021. у 10:14
АМЕРИКАНАЦ У СРБИЈИ: Познати глумац прикључује се екипи серије “Јужни Ветар” (ФОТО)
20. 11. 2021. у 21:25
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ЈЕСТЕ, ШЕСТ ГОДИНА СМО ГЛУМИЛИ ПАР" Рада о вези са Миланом, ставила тачку на спекулаије: "Поповић нас је натерао..."
"МЕНЕ је то тада сметало, нисам се сналазила..."
07. 07. 2026. у 09:36
НОВИНАРКА МАРИЈА НАЂЕНА МРТВА У АУТУ: Камере снимиле последње тренутке
ГРЧКУ је потресла вест о изненадној смрти новинарке Марије Антонијанаки, која је пронађена мртва у свом аутомобилу у Ираклиону на Криту.
06. 07. 2026. у 10:26
"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава
АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.
06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21
Коментари (0)