ПОТРЕСНЕ РЕЧИ НАЈМЛАЂЕГ СИНА МАРИНКА РОКВИЋА: Марко се опростио од оца дан након сахране (ФОТО)
МАРИНКО Роквић сахрањен је јуче је Новом бежанијском гробљу. Поред многобројних колега и пријатеља тугу нису крили Никола и Марко, Маринкови синови и наследници његовог раскошног талента.
Фото: Архива Новости
Марко је данас на свом Инстаграм профилу објавио потресну поруку којом се последњи пут опростио од свог оца, легенде народне музике, Маринка Роквића.
- Осећања и мисли задржаћу за себе, у дубини свога срца. Желим само да се захвалим свима вама који данима шаљете подршку и љубав мојој породици и мени. Бол и туга су велики, али је и понос и радост јер смо имали њега.Увек ће живети кроз нас. Марине мој, воли те заувек твој Маћун - написао је он уз фотографију оца.
БОНУС ВИДЕО - "ЈЕДИНА МОЈА" ПРАТИ МАРИНКА У ВЕЧНИ ЖИВОТ: Хармоникаши се опраштају од чувеног певача
Препоручујемо
ТАЊА САВИЋ ПРИЗНАЛА ВЕЗУ СА СТАНИВУКОВИЋЕМ: "Срце ми је у Бањалуци, желим девојчицу"
12. 11. 2021. у 13:12
ОВО ЈЕ БРАТ ЈЕЛЕНЕ КАРЛЕУШЕ: Појавио се у њеном споту, у јавности га ретко виђамо (ФОТО)
12. 11. 2021. у 16:30
СПРЕМА СЕ ВЕЛИКИ СУКОБ? ОГЛАСИЛО СЕ МИНИСТАРСТВО: На столу план евакуације туриста у случају рата
ИЗРАЕЛСКО Министарство туризма саопштило је данас да је припремило план за евакуацију око 42.000 туриста који се тренутно налазе у Израелу, уколико земља буде приморана да затвори свој ваздушни простор због страха од новог сукоба са Ираном.
26. 01. 2026. у 14:07
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује
НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. у 14:21
ДЕВАЛВИРАЛА ЈЕ ЈУТАРЊИ Колега оштро о Јовани: "Имам проблем што ради на националној телевизији"
ВОДИТЕЉ Огњен Несторовић без улепшавања и задршке проговорио је о свом односу са Јованом Јеремић, колегиницом која данас ради у медијској кући у којој је он некада градио своју новинарску и водитељску каријеру.
25. 01. 2026. у 20:42
Коментари (0)