ТАЊА САВИЋ ПРИЗНАЛА ВЕЗУ СА СТАНИВУКОВИЋЕМ: "Срце ми је у Бањалуци, желим девојчицу"

12. 11. 2021. у 13:12

ПЕВАЧИЦА Тања Савић синоћ је имала наступ у Београду у једном престоничком локалу, а пре него што је публика уживала у њеним највећим хитовима, певачица је проговорила о односу са политичарем Драшком Станивуковићем и том приликом потврдила наводе да су у вези, али и признала да жели да добије девојчицу.

ТАЊА САВИЋ ПРИЗНАЛА ВЕЗУ СА СТАНИВУКОВИЋЕМ: Срце ми је у Бањалуци, желим девојчицу

Фото: Новости

- Срцем јесам за Бањалуку и увек сам била за Бањалуку, а Приједор посебно, јер ту живи девојка која ми води фан страницу - шаљиво је рекла Тања за "Блиц".

- А где је дечко?

- Дечко је, па знате и ви сами - рекла је певачица кроз смех.

Тања је открила детаље романсе са политичарем, због чега се синоћ није појавио на њеном наступу у Београду, али и проговорила о даљим плановима.

- Ја бих волела да имам ћерку само здравље да ме послужи, да не уђем у неке позне године, да ми тело издржи, тако да надам се, ако бог да, ако ми је суђено, имаћу ћерку да пева као ја - рекла је Тања. 

Иначе, Тањина и Драшкова веза датира од јануара ове године, када су забележене слике да су заједно били на Јахорини, а постоје и снимци са Тањиног наступа на којима су загрљени.

Када је у јавност доспела информација о овој афери, певачица и политичар су већ окончали везу и то наводно због његовог неверства, међутим, певачица му је сада све опростила и њиховој љубави дала још једну шансу.

Камен спотицања је наводно било то што је политичар био близак са Кијом Коцкар, док је био са Тањом, али судећи по свему, успели су да реше несугласице.

БОНУС ВИДЕО: АДРИЈАНА ЛИМА: Уз песму Лепе Брене прославља Божић

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТИ ВЕЛИКИ И ЈАКИ ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".

12. 03. 2026. у 19:25

ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и Иранци изађите на улице

ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и "Иранци изађите на улице"

СПЕКУЛАЦИЈЕ о наводној смрти израелског премијера Бењамина Нетанијахуа појавиле су се јуче на друштвеним мрежама, а пренео их је хебрејски веб-сајт иранске новинске агенције Тасним. Шта се с њим догодило - одговор је стигао дан касније. Жив је и здрав и како поручује на првој конференцији од почетка рата - спреман је да борбе приведе крају.

12. 03. 2026. у 22:29 >> 22:37

Коментари (9)

ХОРОР У ХРВАТСКОЈ: Сви се хватали за главу, Американац једва остао жив (ФОТО/ВИДЕО)