ПОСЛЕДЊИ ИСПРАЋАЈ ЗА ПЕВАЧКУ ЛЕГЕНДУ: У току опело за Маринка Роквића - породица прима саучешће (ФОТО/ВИДЕО)

М.Кутлача

11. 11. 2021. у 13:46 >> 14:48

ЛЕГЕНДАРНИ певач Маринко Роквић биће сахрањен данас на Бежанијском гробљу у Београду.

ПОСЛЕДЊИ ИСПРАЋАЈ ЗА ПЕВАЧКУ ЛЕГЕНДУ: У току опело за Маринка Роквића - породица прима саучешће (ФОТО/ВИДЕО)

Фото: М.Кутлача

Пријатељи и породица већ су почели да пристижу на Бежанијско гробље, а међу првима је стигао певач Ненад Кнежевић Кнез. 

Фото: М. Кутлача

Опело се служи у Цркви Светог апостола Томе на Бежанијском гробљу.

Породица Маринка Роквића је одмах након комеморације продужила у цркву, где тренутно прима саучешћа.

Фото: М. Кутлача

Пристигао је и Славко Бањац, као и Беки Бекић, Биљана Плавшић, министар Вања Удовичић, Александар и Биљана Илић, Миша Мијатовић, Аца Софронијевић и многи други. 

Породица пред капелом прима саучешће. 

Фото: М.Кутлача

Стигли су и председник Србије Александар Вучић, председник Народне скупштине Ивица Дачић, као и Нада Топчагић, Неда Украден, Ацо Пејовић, Александра Пријовић и Филип Живојиновић. 

Породица скрхана болом стоји поред ковчега док 15 свештеника служи опело. 

БОНУС ВИДЕО:

КОМЕМОРАЦИЈА МАРИНКУ РОКВИЋУ: Пуна Камена сала Радио Бреограда

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну

ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић рекао је данас, на форуму "ГЛОБСЕЦ БЕЛТАЛКС: Београдски економски разговори", да више нема рационалности у међународној политици и да се ускоро спрема велики сукоб.

09. 12. 2025. у 20:57

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (0)

ТОТАЛНИ ОБРТ! Партизан демантовао да је потписао уговор са Пењаројом