МИОДРАГ ДРАГИЧЕВИЋ ПОСТАО ТАТА: Породила се глумица Оливера Бацић
ГЛУМИЦА Оливера Оља Бацић се породила, те су она и њен муж и колега Миодраг Драгичевић постали родитељи.
Фото: Инстаграм/ miodrag_misa_dragicevic
Оливера је на свет донела девојчицу, а поносни родитељи су пресрећни због доласка наследнице на свет, пише "Блиц".
Оља и Миодраг су се, подсетимо, прошлог месеца венчали у Београду.
Након црквеног и општинског венчања, младенци су се тада са најближима упутили у један београдски ресторан, у којем су се проводили са најмилијима.
Све је организовано било у тајности, а венчању, између осталих, присуствовали су и Миодрагова сестра, глумица Тамара Драгичевић и њен супруг, глумац Петар Бенчина.
БОНУС ВИДЕО: Светлана Цеца Ражнатовић и њена инстаграм "прича"
Препоручујемо
НАТАША БЕКВАЛАЦ НАПРАВИЛА ВЕЛИКУ ПРОМЕНУ: Певачица више не изгледа као пре (ФОТО)
08. 11. 2021. у 21:35
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ЈЕСТЕ, ШЕСТ ГОДИНА СМО ГЛУМИЛИ ПАР" Рада о вези са Миланом, ставила тачку на спекулаије: "Поповић нас је натерао..."
"МЕНЕ је то тада сметало, нисам се сналазила..."
07. 07. 2026. у 09:36
НОВИНАРКА МАРИЈА НАЂЕНА МРТВА У АУТУ: Камере снимиле последње тренутке
ГРЧКУ је потресла вест о изненадној смрти новинарке Марије Антонијанаки, која је пронађена мртва у свом аутомобилу у Ираклиону на Криту.
06. 07. 2026. у 10:26
"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава
АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.
06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21
Коментари (0)