ФИЛМ ТОМА ИЗАЗВАО ОВАЦИЈЕ У ЧИКАГУ: Премијера у САД-у освојила срца публике - Гледаоци певали Здравковићеве песме у хору
ФИЛМ "Тома", у режији Драгана Бјелогрлића и Зорана Лисинца освојио је домаћу публику, а сада је глумачка екипа коју чине Милан Марић, Тамара Драгичевић, Петар Бенчина и други, добила овације у центру Чикага на америчкој премијери поменутог остварења.
Фото: Небојша Татомиров
Како преноси Блиц сала Коперникус у центру Чикага била је крцата, а више од 2.000 људи није могло да сакрије своје одушевљење и емоције због филма који су одлгедали
После пројекције прво је уследио разговор са глумцима, да би у музичком делу програма публика хорски певала највеће хитове легендарног Томе Здравковића. Наступ је завршен сада већ хит-песмом “Поноћ”, коју су на сцени у дуету извели Давор Јовановић и Тамара Драгичевић.
Филм "Тома" и у Чикагу је оборио рекорд тако што је ова премијера била најпосећенија до сад, када је реч премијери једног домаћег филма у дијаспори. Иначе, људи су из сале излазили са сузама, али и осмехом на лицу.
Иначе, премијера "Томе" у Чиклагу била је посебна, јер се управо у овом граду снимао један део филма. Заправо Чикаго је "глумио" Канаду, односо Торонто, где је Тома Здравковић провео извесни део свог живота и где је упознао своју последњуу супругу Гордану.
БОНУС ВИДЕО:
Дружила се са Хичкоком, а Ричард Бартон је тражио да играју заједно
Препоручујемо
"ТОМА" ПРИКАЗАН И У АМЕРИЦИ: Овације за српски филм у Чикагу и Даласу
09. 11. 2021. у 09:23
РЕДИТЕЉ "ТОМЕ" ОБЈАСНИО: Шабанов лик није оскрнављен - ево на шта смо мислили
01. 11. 2021. у 09:50
"ТОМУ" ПОГЛЕДАЛО 800.000 ЉУДИ: Домаћи филмски хит наставља да обара рекорде у биоскопима
01. 11. 2021. у 06:53
ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина
ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".
12. 03. 2026. у 19:25
ХОРОР У ХРВАТСКОЈ: Сви се хватали за главу, Американац једва остао жив (ФОТО/ВИДЕО)
СТРАШНЕ сцене виђене су у комшилуку на кошаркашкој утакмици.
13. 03. 2026. у 19:25 >> 19:26
Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)
ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.
14. 03. 2026. у 11:54
Коментари (0)