"ЗБОГОМ, ДРАГИ МАРИНКО!" Ана Бекута се опростила од колеге - Памтићу те по осмеху и песмама
ПЕВАЧ Маринко Роквић преминуо је данас у Београду у 68. години живота.
Фото: Принтсцреен/Јутјуб/Премијера
Цела естрада је са тугом дочекала ову вест, а једна од многобројних колегиница је Ана Бекута.
Она се на свом Инстаграм профилу огласила са његовом фотографијом, песмом "Поломио ветар гране", и кратком поруком:
- Збогом, драги Маринко! Памтићу те по осмеху и песмама. Сучешће породици - написала је она.
Препоручујемо
ПОЧИВАЈ У МИРУ ТАТА, ВОЛИМ ТЕ! Огласио се ванбрачни син Маринка Роквића (ФОТО)
06. 11. 2021. у 18:50
"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку
ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.
07. 12. 2025. у 13:36
НОВО РЕШЕЊЕ ЗА УКРАЈИНУ: Европа прави план у случају да се САД повуку из конфликта
ЕВРОПСКЕ дипломате припремају сценарио подршке Украјини у случају повлачења САД из конфликта, преноси Блумберг, позивајући се на изворе.
07. 12. 2025. у 13:19
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)