НАЈЛУЂА НОЋ У АРАНЂЕЛОВЦУ: Ана Кокић радно чека 2022. годину
ПОП-ФОЛК певачица Ана Кокић (38) која се пре 15 година прославила првим соло албумом "Мојне мала" за "Гранд продукцију", одлучила је да Нову 2022. годину дочека радно, и то у хотелу "Извор" у Аранђеловцу.
Фото Душан Петровић
- Стижемо 31. децембра у Аранђеловац да уживамо у свему што нам припрема хотел "Извор" и да у лепом расположењу дочекамо 2022. годину. Једва чекам да певамо заједно и да направимо најлепши дочек Нове године - навела је Ана на друштвеним мрежама.
Бившој супрузи ватерполисте Николе Рађена друштво ће на новогодишњој тезги у Аранђеловцу правити колега Небојша Врањевац, који се такмичио у "Звездама Гранда", док ће на репризи дочека, 1. јануара 2022. госте тог хотела забављати Милица Тодоровић.
БОНУС ВИДЕО:
Sergej Ćetković uoči koncerta u Kombank areni 18. novembra
Препоручујемо
ТАДА МЕ ЗАПРОСИО: Драгана Мирковић открила најинтимније детаље из приватног живота
03. 11. 2021. у 16:33
ОВО ЈЕ ПРАВА ИСТИНА: Ево зашто се Јелена Карлеуша и Душко Тошић не прате на "Инстаграму"
02. 11. 2021. у 16:50
ПОТПИСУЈЕ СЕ ИСТОРИЈСКИ УГОВОР: Војводина постаје чвориште Европе, креће градња гигантске саобраћајнице (ФОТО/ВИДЕО)
ПРОЈЕКАТ Осмех Војводине обухвата изградњу 185 км брзе саобраћајнице, са 46 мостова и 34 надвожњака, чиме се смањује време путовања.
18. 03. 2026. у 09:30
КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром
ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.
17. 03. 2026. у 19:10
"ПУТИНЕ, ИЗАЂИ!" Позвао руског председника на двобој - бизаран видео кружи интернетом
НЕОБИЧАН снимак кружи мрежама, а на њему се види младић који стоји на Црвеном тргу и изазива председника Русије Владимира Путина на двобој. Међутим, снимак није стваран, већ је направљен уз помоћ вештачке интелигенције, али са јасним циљем.
18. 03. 2026. у 18:34
Коментари (0)