МАРКО ЖИВИЋ НА РЕСПИРАТОРУ: Глумац у тешком стању због короне, лекари му се боре за живот!
ГЛУМАЦ Марко Живић је од понедељка на респиратору, преносе домаћи медији. Лекари Клиничко-болничког центра "Др Драгиша Мишовић" боре се за његов живот који је угрожен услед последица коронавируса
Фото: Принтскрин/Јутјуб
Живић је већ три недеље на болничком лечењу, пре недељу дана је кисеоник примао преко маске, међутим, доктори су ипак сада морали да га интубирају.
- Марку је сатурација почела да пада и сви параметри су му били веома лоши, посебно крвна слика. Има обострану упалу плућа, а додатну компликацију му је направила бактерија дигестивног тракта. С обзиром на то да је он пре неколико година оперисао рак једњака и желуца, бактерија је погоршала његово комплетно здравствено стање. Надамо се да ће успети да победи корону, али доктори су нам отворено рекли да је у веома лошем стању. Ми се сви уздамо у то да је Марко велики борац и да много воли живот - каже један од Маркових пријатеља.
(Информер)
БОНУС ВИДЕО - У НОВОМ ИЗДАЊУ: Лидија Вукићевић непрепознатљива
Препоручујемо
КАТАСТРОФА У ВАШИНГТОНУ: Трамп одобрио ванредно стање
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп одобрио је декларацију ванредног стања за Вашингтон како би савезне власти помогле при санацији канализационе катастрофе која је почела прошлог месеца.
22. 02. 2026. у 13:41
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.
16. 02. 2026. у 15:09
ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку
ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.
22. 02. 2026. у 18:50
Коментари (3)