СТИЖЕ ТРЕЋЕ ДЕТЕ: Бошко Јанковић чека сина са Јованом Дукић
БИВШИ фудбалер Црвене звезде и српске репрезентације, Бошко Јанковић (37), чека треће дете, прво са новом изабраницом Јованом Дукић.
Фото АТА Images
У браку са супругом Дијаном, који је трајао 11 година, некадашњи везиста је добио синове Сергеја (11) и Јулијана (6).
Судећи по објави на "Инстаграму", на свет стиже још један наследник мушког пола. Наиме, док он грли Јовану, из пробушеног балона полетеле су плаве конфете.
Бошко и Јована су заједно нешто мање од годину дана. Управо кад се сазнало за њихову везу, у јавност је процурила информација о његовом разводу брака.
Препоручујемо
ФРИЗЕР НИКИ МИНАЖ ОДУШЕВЉЕН СТАЈЛИНГОМ ЈК: Објавио фотографије Јелене Карлеуше
03. 10. 2021. у 00:00 >> 01:29
ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина
ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".
12. 03. 2026. у 19:25
ГОРИ АМЕРИЧКИ НОСАЧ АВИОНА: Хитно се огласила Централна команда САД
ДАНАС је на америчком носачу авиона USS Gerald R. Ford (CVN-78) избио пожар, који је у међувремену угашен.
12. 03. 2026. у 16:38
ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и "Иранци изађите на улице"
СПЕКУЛАЦИЈЕ о наводној смрти израелског премијера Бењамина Нетанијахуа појавиле су се јуче на друштвеним мрежама, а пренео их је хебрејски веб-сајт иранске новинске агенције Тасним. Шта се с њим догодило - одговор је стигао дан касније. Жив је и здрав и како поручује на првој конференцији од почетка рата - спреман је да борбе приведе крају.
12. 03. 2026. у 22:29 >> 22:37
Коментари (0)