СВЕ НАМ ОВО РАДИ ТРАМП: Сека Алексић се огласила поводом пада Фејсбука (ФОТО)

ПЕВАЧИЦА Сека Алексић огласила се на друштвеној мрежи Твитер, где је прокоментарисала ново стање на интернету.

СВЕ НАМ ОВО РАДИ ТРАМП: Сека Алексић се огласила поводом пада Фејсбука (ФОТО)

Фото: Инстаграм

Наиме, апликације Фејсбук и Инстаграм су пале, а многи су већ почели са развијањем теорија завере.

Сека се најпре огласила духовитом опаском:

- Људи, ево причају ми да нам све ово ради Трамп - написала је Сека уз емотикон који се смеје и касније написала:

- Како је некада живот био у ствари леп. Људи су живели за дан када ће отићи на неки концерт и пробијати се до првих редова. Звезду си могао да видиш само на тв-у ако негде гостује. Имали смо 1 или 2 емисије забавног карактера. А сада… - написала је Алексићева у носталгичном духу.

Певачица је поделила и преписку са мајком, која ју је услед новонастале ситуације позвала да пређу на мрежу Вибер.

Запратите Нпортал на Фејсбук страници

Бонус видео:

 КАД ЦЕЦА НАПРАВИ СТОРY: Светлана Ражнатовић и њена инстаграм "прича"

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.

10. 07. 2026. у 12:18

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.

08. 07. 2026. у 17:19

Коментари (1)

МЕГАН МАРКЛ ИПАК ДОЛАЗИ СА ДЕЦОМ У ВЕЛИКУ БРИТАНИЈУ? Принц Хари прижељкује помирење са породицом - да ли ће доћи до сусрета краља са унуц