ГЛУМИЦА ПОКАЗАЛА ТРУДНИЧКИ СТОМАК: Марија је у другом стању, а вози трактор и чува кокошке (ВИДЕО)

26. 09. 2021. у 16:52

ГЛУМИЦА Марија Петронијевић коју је публика упознала у серији "Село гори, а баба се чешља" одлучила је да се пресели на село започне потпуно другачији живот

ГЛУМИЦА ПОКАЗАЛА ТРУДНИЧКИ СТОМАК: Марија је у другом стању, а вози трактор и чува кокошке (ВИДЕО)

Фото: Инстаграм

Марија не крије да се суочила са мушким пословима попут копања канала, скупљања сена и другим, као и са вожњом трактора која јој је постала свакодневница.

А пре извесног времена у јавности се појавила вест да је Марија у другом стању. Глумица није давала коментар на ову тему, а на свом профилу на Инстаграму није објављивала фотографије на којима јој се види стомак.

Данас је први пут показала да је у поодмаклој трудноћи и да ужива у постављању кућица за коке. Петронијевићева би ускоро требало да се породи, али она не одустаје од послова на селу.

БОНУС ВИДЕО - ЗДРАВКО ЧОЛИЋ ПЕВА НА ВЕНЧАЊУ ТЕРЗИЋЕВОГ СИНА: Младенци плесали док им је Чола певао на увце

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТИ ВЕЛИКИ И ЈАКИ ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".

12. 03. 2026. у 19:25

ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и Иранци изађите на улице

ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и "Иранци изађите на улице"

СПЕКУЛАЦИЈЕ о наводној смрти израелског премијера Бењамина Нетанијахуа појавиле су се јуче на друштвеним мрежама, а пренео их је хебрејски веб-сајт иранске новинске агенције Тасним. Шта се с њим догодило - одговор је стигао дан касније. Жив је и здрав и како поручује на првој конференцији од почетка рата - спреман је да борбе приведе крају.

12. 03. 2026. у 22:29 >> 22:37

Коментари (0)

Циклус и губитак гвожђа: Скривени разлог за умор код многих жена