МАРИЈА ЕГЕЉА ПРОГОВОРИЛА О ПЛАСТИЧНИМ ОПЕРАЦИЈАМА: Водитељка послала јаку поруку и открила да ли је нешто кориговала на себи

26. 09. 2021. у 10:31

МАРИЈА Егеља важи за једну од најлепших српских водитељки, а многи истичу да је један од разлога то што је у мору "дотераних" лица са јавне сцене, успела да задржи своју природност.

МАРИЈА ЕГЕЉА ПРОГОВОРИЛА О ПЛАСТИЧНИМ ОПЕРАЦИЈАМА: Водитељка послала јаку поруку и открила да ли је нешто кориговала на себи

Марија Егеља/Фото: Инстаграм

Водитељка је недавно напунила 30 година и том приликом истакла да до сада није постала "роб трендова", те да има седе и боре којих се не стиди.

- Да, имам боре смејалице, да, имам по коју седу, не фарбам се, не ботоксирам се, не фотошопирам, боре показују да се смејем и плачем, а седе да сам закорачила у клуб 30+. Природно је најлепше, хвала ти мама - поручила је Марија на свом Инстаграму.

Њену поруку, многе даме са јавне сцене су дочекале са одушевљењем, па су се испод објаве низале бројне поруке подршке.

БОНУС ВИДЕО:

ЗДРАВКО ЧОЛИЋ ПЕВА НА ВЕНЧАЊУ ТЕРЗИЋЕВОГ СИНА: Младенци плесали док им је Чола певао на увце

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.

11. 12. 2025. у 16:22

Коментари (0)

ДР НОВОСТИ: Зашто је трансплантација обрва толико популарна међу женском популацијом?