ДАНАС СЛАВИ НАТАША БЕКВАЛАЦ: Певачица има разлога за весеље (ФОТО)

Novosti online

25. 09. 2021. у 15:58

Плавуша ужива у Атини

ДАНАС СЛАВИ НАТАША БЕКВАЛАЦ: Певачица има разлога за весеље (ФОТО)

Фото: ТВ Прва принтскрин

Певачица Наташа Беквалац данас слави 41. рођендан. Одлучила је да овом приликом почасти себе и своје рођенданске званице једним путовањем у Атину, како би се прослава одржала на обали мора.

Чим је прошла поноћ, Наташа је дувала рођенданске свећице, а затим славила и наздрављала.

- Данас ми је рођендан! На плажи смо у Атини, са сестрама сам и најбољим другом. Све је баш како треба да буде. Све је љубав! Вечерас идем да слушам Никоса Вертиса, дакле помолите се за мене - написала је Наташа Беквалац.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.

16. 02. 2026. у 15:09

ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку

ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку

ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.

22. 02. 2026. у 18:50

Коментари (0)

ВЕЧИТИ ДЕРБИ ОВАКВУ ПРОВОКАЦИЈУ НЕ ПАМТИ! Делије развиле трансапрент на ЈУГУ! Гробари остали у шоку! (ВИДЕО)