НЕГИРА ЕСТЕТСКЕ ЗАХВАТЕ: Меган Фокс под лупом јавности - сви причају о њеном изгледу на Мет Гали (ФОТО)
ГЛУМИЦА Меган Фокс (35) у последње време главна је тема медија, поготово након везе са четири године млађим дечком Машин Ган Келијем (31).
Фото Instagram/meganfox
Пар је због необичног односа често на страницама светских таблоида.
На селебрити манифестацијама Меган се, уз новог дечка, често појављује у секси издањима, а обожаваоци који прате њен рад приметили су да је поприлично променила изглед.
Звезда "Трансформерса" неколико пута је демантовала било каква нагађања о пластичним операцијама али њене фотографије пре/после причају другачију причу.
- Јасно се може видети да су моје усне моје усне - рекла је Меган 2010. године када су је упитали је ли икада користила инјекције за попуњавање усана. Уз то, негирала је кориштење ботокса као и кориговање образа.
Све у свему, некад једна од најсексепилнијих жена на свету тврди да се никада није подвргла било каквој пластичној операцији, али је и отворено рекла да нема ништа против тога.
Исто тако, славна глумица је признала да се не осећа онаквом какву је медији представљају.
- Нисам узбуђена око свог изгледа. Коса и очи су ми океј. Прениска сам. Генерално никад не мислим да сам ичега вредна. Имам осећај да ми се сви ругају. Не волим се превише - рекла је Меган.
Након што је изашао филм "Jennifer's Body", у ком је глумила једну од главних улога, глумица је открила да се током снимања често осећала хиперсексуализовано, а због тога је касније доживела и нервни слом.
Обожаваоци њеног дела и лика почели су сумњати у истинитост њезиних изјава од кад се појавила на Мет Гали у септембру ове године.
Сви сматрају да је тамо изгледала потпуно другачије.
(КУРИР)
БОНУС ВИДЕО:
ЦЕЦА У АКВА ПАРКУ ЈУГОВО: Певачица одушевила публику
Препоручујемо
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника
Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.
28. 04. 2026. у 20:51
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
Најгори грех у кући: Зашто вас прате невоље иако се трудите да будете праведни
ОТКРИЈТЕ који је то најгори грех у кући који блокира успех и радост. Практични савети за повратак мира и слоге.
01. 05. 2026. у 21:38
Коментари (0)