ОГЛАСИО СЕ МИЛОМИР МАРИЋ: Водитељ се бори са короном, открио како се осећа
МИЛОМИР Марић се полако али сигурно опоравља се од короне.
Фото: Хепи тв принтскрин
- Добро је ево лежим. Ја немам тежак облик. Толики људи су умрли, воде борбу а само ја у медијима. Срамота ме је више да себе у новинама. Слободно тако напишите - рекао је кратко Марић.
Ако је судити по његовом гласу, новинар делује да му је здравствено стање стабилно. О њему брине супруга књижевница Весна Радусиновић која на друштвеним мрежама апелује да се не шире дезинфорамције о начину лечења њеног мужа.
(Курир)
БОНУС ВИДЕО - Отвара се нова ковид болница у Новом Саду
Препоручујемо
И МАРИЋЕВА СУПРУГА ЗАРАЖЕНА КОВИДОМ: Весна Радусиновић оболела од вируса корона
11. 09. 2021. у 14:20
"НАДАМО СЕ ДА ЋЕ ОСТАТИ У СКЛАДИШТУ" Хрватски министар у паници због најновијих ракета: Вучићева Србија и снага наше војске једина тема!
СРБИЈА председника Александра Вучића и снага наше војске, која је Вучићевим залагањем подигнута из пепела, једина је тема у Хрватској!
10. 03. 2026. у 18:10
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (0)