ЦЕЦА О ЖИРИЈУ У "ЗВЕЗДАМА ГРАНДА": Нећу омаловажавати кандидате, није поента такмичења да неко плаче на сцени!
ФОЛК звезда Светлана Цеца Ражнатовић огласила се након вести, која је јуче одјекнула у медијима, да је у жирију нове сезоне музичког такмичења "Звезде Гранда".
Фото: И. Маринковић
- Земљотрес се није догодио. Десила се сјајна понуда и обострана добра воља да једно музичко такмичење подигнемо на још виши ниво и додатно испопуларизујемо. Уз све то да уз заједничку снагу и искуства формирамо нова лица на музичкој сцени. Извесно време су трајали преговори, а конкретизовали смо их тек јуче. Нисам желела да о томе причам у јавности док не буде потписан уговор, чим је то учињено, продукција је изашла са својим саопштењем. Имам искуство у такмичењима, прво сам сама учестовала на истима и борила се за прва места, а онда сам када сам направила одређене године каријере постала део „Пинкових звезда“. Искрено из тог такмичења вучем сјајне утиске - рекла је певачица за "Блиц".
Цеца је открила и на који временски период је потписала уговор са Гранд продукцијом.
- У овом моменту могу да кажем да су пред нама три добре године које ме везују за овај пројекат. Желимо да их заједно обележимо у најбољем могућем светлу - рекла је певачица и открила да ли ће бити строга или не:
- Не могу да идем против својих принципа којих се држим већ годинама. То је да мишљење о томе како неко пева може да се каже, а да то буде ипак културно и лепо срочено, али да никога не посрамите јавно нити изложите исмевању. Реч је о младим људима који немају довољног искуства на сцени, ни пред камерама, а посебно не када испред њих седи скоро десет људи који треба да их оцењују. При томе су скупили много храбрости да се окушају у нечему и изборе за боље сутра - каже Цеца, а потом је одговорила на питање да ли ће вређати такмичаре.
- Није поента такмичења да неко плаче на сцени, да се ви дерете на кандидате и да их омаловажавате. Један такмичарски шоу програм, како га многи називају, треба да утиче на кандидата да буде у сваком наредном кругу још бољи. А на крају да победи онај који се највише трудио или има највећи таленат. Трудићу се да своје знање и све оно што сам научила за преко тридесет година каријере имплементирам у ово такмичење. Мислим да ми будем искрени, ако погледате било који страни програм те врсте, видећете да је тако - нагласила је Светлана Ражнатовић.
Фолкерка је објаснила и у каквим је односима са члановима жирија:
- Нико од чланова жирија у директном сусрету није имао ништа лоше да ми каже, већ напротив, добијала сам увек веома лепе коментаре на рачун мог рада, изгледа, каријере и бројне друге ствари. Хвала им на томе. Не видим зашто би нови лични сусрети били другачији од тих, препуни срдачности и комплимената. Желим да негујемо добру енергију и да сви ми будемо у служби тога да најбољи и најталентованији се афирмишу и нађу у финалу.
БОНУС ВИДЕО
CECA U AKVA PARKU JUGOVO: Pevačica oduševila publiku
КОЛИКО БИ ТРЕБАЛО ДА СТАВИТЕ У КОВЕРТУ "ДА СЕ НЕ ОБРУКАТЕ" Од цифре да се заврти у глави, детаљна рачуница
ЦЕНА столице на свадбама у Србији ове сезоне кошта и до 120 евра по госту, а у коверту не би требало ставити мање од 100 евра, "да се не осрамотите" где год да сте на весељу - неважно да ли у Београду, Врању, Суботици, Лозници, Бору...
24. 03. 2026. у 22:24
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
МИЛЕО АУТО-ПУТЕМ: Полицајци били у чуду кад су видели КО је за воланом (ВИДЕО/ФОТО)
КАДА су због споре вожње на ауто-путу зауставили аутомобил марке Доџ, полицајци из Огдена у америчкој савезној држави Јута, помислили су да је возачу позлило.
22. 03. 2026. у 22:25
Коментари (1)