ТРАГЕДИЈА У ХОЛИВУДУ, ПРЕМИНУО МЛАДИ ГЛУМАЦ: Полиција пронашла тело, узрок смрти је мистерија (ВИДЕО)

29. 08. 2021. у 11:13

ГЛУМАЦ Метју Миндлер (19) пронађен је мртав у близини факултета на коме је студирао и близу ког је последњи пут виђен.

ТРАГЕДИЈА У ХОЛИВУДУ, ПРЕМИНУО МЛАДИ ГЛУМАЦ: Полиција пронашла тело, узрок смрти је мистерија (ВИДЕО)

Фото: Јутјуб принтскрин/E! news

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by CinefiloCl (@cinefilocl1)

Нестанак младог глумца, познатог по улози у комедији "Оур идиот бротхер", пријављен је у среду пошто се није вратио у спаваоницу Милерсвил универзитета где је студирао. Последњи пут су га колеге студенти виделе у уторак увече како иде ка паркингу кампуса, преноси Ен Би Си њуз.

Његово тело пронађено је у близини факултета, али узрок смрти још увек није саопштен.

Миндлер се прославио улогом у комедији "Оур идиот бротхер", а играо је у још шачици филмова и серија пре него што је одлучио да се посвети студијама.

(Курир)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПЛАНЕТА У СТРАХУ: Списак 11 најсигурнијих земаља у случају Трећег светског рата

ПЛАНЕТА У СТРАХУ: Списак 11 најсигурнијих земаља у случају Трећег светског рата

НАКОН што су америчко-израелски напади на Иран довели до одмазде широм Блиског истока, расту страхови од ескалације која би могла да прерасте у трећи светски рат. Ту су још и актуални рат између Украјине и Русије, сукоби у појасу Газе, као и стална претња кинеске инвазије на Тајван.

03. 03. 2026. у 20:21

Коментари (0)

Meridian Holdings Inc.ново име компаније Golden Matrix