МАРИЈА ОТВАРА, ЏЕХВА ЗА КРАЈ: Фестивал "Мјузик вик" на Ушћу од 27. до 29. августа

В.Н.

22. 08. 2021. у 10:08

КОМПЛЕТИРАН је списак извођача који ће забављати публику од 27. до 29. августа на "Мјузик вику", на београдском Ушћу.

МАРИЈА ОТВАРА, ЏЕХВА ЗА КРАЈ: Фестивал Мјузик вик на Ушћу од 27. до 29. августа

Фото Фото ATA Images

Фестивал ће отворити Марија Шерифовић, Петар Грашо, Саша Матић и Ненад Цвијетић. Друге фестивалске вечери, у суботу 28. августа, наступиће Јелена Карлеуша, Сенидах, Едита, "Лексингтон", Каја и Данијел Кајмакоски.

Затварање "Мјузик вика" обележиће младе звезде популарне музике - Војаж, Теодора Џехверовић, Нучи, "Харикејн", Девито, Анђелина, Газда Паја, ди-џеј Мајк Рајд и Тара.

Улазнице купљене за четвртак, дан који је отказан јер је главним звездама које је требало да наступе те ноћи, босанскохерцеговачким реперима Џали и Буби забрањен улазак у Србију, важиће за сва три преостала дана, или се може тражити поврат новца. Потребно је да купац улазнице пошаље на мејл office@etix.rs захтев за поврат новца са насловом "Поврат новца за МW дан 1". Свака купљена улазница на неком од продајних места за "Мјузик вик", мора да се активира у бесплатној еFinity мобилној апликацији.

Капацитет ће, услед мера, бити ограничен. Промотивна цена редовних дневних улазница је 490 динара, фан пит је 890 динара, а дневна ВИП улазниц је 2.490 динара.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТИ ВЕЛИКИ И ЈАКИ ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".

12. 03. 2026. у 19:25

ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и Иранци изађите на улице

ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и "Иранци изађите на улице"

СПЕКУЛАЦИЈЕ о наводној смрти израелског премијера Бењамина Нетанијахуа појавиле су се јуче на друштвеним мрежама, а пренео их је хебрејски веб-сајт иранске новинске агенције Тасним. Шта се с њим догодило - одговор је стигао дан касније. Жив је и здрав и како поручује на првој конференцији од почетка рата - спреман је да борбе приведе крају.

12. 03. 2026. у 22:29 >> 22:37

Коментари (0)

Циклус и губитак гвожђа: Скривени разлог за умор код многих жена