КАРЛЕУША ОВЕ ГОДИНЕ НИЈЕ ПРАВИЛА РОЂЕНДАНСКУ ПРОСЛАВУ: Разлог ће вас одушевити (ФОТО)
РОЂЕНДАН Јелене Карлеуше у домаћој јавности обавезно је синоним за најлуђу тематску журку, бајковиту декорацију и познате званице.
Фото: Принтскрин
Ипак, ове године прослава је изостала, а ево шта је разлог томе...
Јелена Карлеуша напунила је 43 године, а овога пута рођендан је како каже одлучила да прослави у кругу породице.
То ипак није спречило Диву да тог дана изгледа спектакуларно, а последње фотографије које је објавила на свом "Инстаграму" пратиоце су оставиле без даха.
- Хвала свима за честитке и најлепше жеље! Идемо даље у великом стилу! Ни мање ни више! Волим вас. П.С: Нисам правила ове године рођендански парти, била сам у најужем кругу породице и пријатеља, одмарала сам и пунила батерије за Music Week који је пред нама! Спремите се да ГРМИ ПЛАНЕТА - написала је у опису фотографије и свима открила из ког разлога је изостала њена рођенданска забава.
Ипак, Лавица је свој рођендан прославила у плавој дизајнерској креацији, резервисаној за оне храбрије даме, склоне екстраваганцији.
Са њом су вече провели најближи пријатељи и породица, а љубав којом су је обасули видела се на њеном лицу.
Тема овогодишњег "интимног" рођендана Јелене Карлеуше била је сирена, па је осим торте са морском принцезом, Јелена и изгледала као краљица морских дубина.
ФОТО:принтскрин инстаграм
(ЕСПРЕСО)
Препоручујемо
ПАЛА ОДЛУКА: Ево ко се пласирао у финале "Песме за Евровизију 2026"
24. 02. 2026. у 23:36 >> 23:38
Песмом "Југославија" хоће да представља Србију на Евровизији! Видите о чему говори текст Зејнине нумере
24. 02. 2026. у 22:42 >> 22:52
МЕДВЕДЕВ БРУТАЛНО ЗАПРЕТИО УКРАЈИНИ, ФРАНЦУСКОЈ И БРИТАНИЈИ: Русија би морала одговорити нуклеарним ударом
ЗАМЕНИК председника руског Савета безбедности Дмитриј Медведев запретио је да би Русија могла употребити тактичко нуклеарно оружје против Украјине, Француске и Уједињеног Краљевства уколико би Париз и Лондон Кијеву пружили нуклеарну технологију.
24. 02. 2026. у 13:45
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.
16. 02. 2026. у 15:09
"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини
У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.
24. 02. 2026. у 09:43
Коментари (1)