ПРВА ТУРНЕЈА БЕЗ ЧАРЛИЈА: Бубњар "Ролинг стонса" опоравља се после хитног медицинског захвата
БУБЊАР "Ролинг стонса" Чарли Вотс (80) неће свирати на предстојећој турнеји свог бенда "Без филтера" у САД, јер се опоравља од хитног медицинског захвата.
Чарлија ће на америчкој турнеји "Стонса" заменити Стив Џордан / Фото ЕПА
Његов портпарол саопштио је да је операција била "потпуно успешна", али да је музичару потребно време како би се опоравио. Није речено од чега је оперисан Вотс, који није пропустио ниједан концерт "Стонса" откако се 1963. придружио групи.
- Једном и ја у животу да омашим тајминг - нашалио се Вотс, који је 2004. победио рак грла. - Радим на томе да будем у топ форми, али, данас сам прихватио прогнозу стручњака да ће то потрајати. С обзиром на то да пробе за турнеју почињу за неколико недеља, ово је веома разочаравајуће, али је, такође, поштено рећи да нико није ово очекивао. Након свог кашњења турнеје због короне, заиста не желим да фанови "Стонса" који су купили карте, уместо турнеје добију још једно одлагање или отказивање. Стога сам замолио свог великог пријатеља Стива Џордана да ме замени.
Подсетимо, "Стонси" су пре две недеље најавили наставак америчке турнеје, који су отказани због короне. Свираће 13 концерата, први је 26. септембра у Сент Луису, а последњи 20. новембра у Остину.
Чарлија ће на америчкој турнеји "Стонса" заменити Стив Џордан / Фото ЕПА
- Недостајаће ми Чарли на предстојећој турнеји, али, рекао ми је да шоу мора да се настави - твитовао је у четвртак гитариста "Стонса" Рони Вуд (74). - Заиста једва чекам да нам се Чарли поново придружи на бини, чим се опорави. Велико хвала нашем старом пријатељу Стиву Џордану што ће га заменити.
Сличну поруку твитовао је и Мик Џегер (78), док је Кит Ричардс (77) на друштвеним мрежама објавио:
- Ово је, најблаже речено, био ударац за све нас. Желимо Чарлију брз опоравак и да нам се што пре врати.
"Стонси" за 2022. планирају прославу јубилеја - 60 година рада, када ће, после 17 година, објавити свој први албум са ауторским песмама.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера
ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.
10. 07. 2026. у 12:18
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)
ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.
08. 07. 2026. у 17:19
Коментари (0)