БРАНИСЛАВ ЛЕЧИЋ СА ДЕВОЈКОМ ПРОСЛАВИО ОДБАЧЕНУ ОПТУЖНИЦУ: Глумац отишао из Београда и показао где ужива са Јеленом (ФОТО)
ГЛУМАЦ Бранислав Лечић се са девојком Јеленом појавио на 9. Фестивалу медитеранског и европског филма у Требињу.
Фото П. Митић
То је уједно и његово прво појављивање након што је београдско Апелационо тужилаштво одбацило приговор адвоката Данијеле Штајнфелд на решење о одбаченој кривичној пријави против њега.
Бранислав се огласио на Фејсбук профилу и показао како ужива са новом девојком са којом је у вези око две године.
Лечић је програм фестивала пратио у друштву изабранице и пријатеља, након чега је фотографије поделио на друштвеним мрежама, уз честитке упућене колегама Наташи Нинковић и Светозару Цветковићу.
(Курир)
Препоручујемо
ОДБИЈЕН ПРИГОВОР ДАНИЈЕЛЕ ШТАЈНФЕЛД: Апелационо тужилаштво потврдило одлуку
03. 08. 2021. у 18:06 >> 18:09
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ТРАМП УКРАО ШОУ НА ЖРЕБУ ЗА СП: Сцена која је обишла свет - Меланија није крила одушевљење (ВИДЕО)
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп био је у центру пажње на извлачењу група за Светско фудбалско првенство 2026. године, где је извео свој познати YMCA плес и примио прву ФИФА-ину награду за мир.
06. 12. 2025. у 10:31
Коментари (2)