ДИ-ЏЕЈЕВИ ЗА БОШКА У ТУРИЈИ: Фолкерка даје хонорар са концерта за лечење дечака
У ТУРИЈИ код Србобрана у току су припреме за велику хуманитарну журку, коју ће 21. августа на Салашу Татић, на обали канала ДТД, организовати удружење "Прогресивна суза".
Фото ATA Images
Наступиће 11 ди-џејева прогресивне музике из Београда, Новог Сада, Ниша, Шапца и Турије, а новчани прилози ће се прикупљати за шестомесечног дечака Бошка Гуглету, оболелог од спиналне мишићне атрофије, за чије је лечење неопходно 2,5 милиона евра.
Иначе, Драгана Мирковић, дирнута причом о судбини дечака из Новог Сада, одлучила је да хонорар за концерт који је недавно одржала у Малом Зворнику, уплати за лечење малог хероја Бошка који бије животну битку.
Препоручујемо
СЛУЧАЈ МЕТЈУА ПЕРИЈА ДОБИЈА НОВИ ОБРТ: Њој прети деценијска казна затвора
27. 03. 2026. у 13:42
ЈОВАНА ПАЈИЋ И САЛЕ ТРОПИКО СЕ РАЗВЕЛИ: Ставили тачку на брак након 10 година
27. 03. 2026. у 12:49
"ТЕК ЋЕТЕ ВИДЕТИ НА ВИДОВДАН ШТА ИМАМО ДА ПОКАЖЕМО" Вучић: Само су нам једну ракету видели, пола света окренуше наопачке
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић током посете Кули истакао је да ће на Видовдан војска показати ново наоружање.
26. 03. 2026. у 15:56
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (0)