У АРЕНИ САМО С МАСКОМ: Сузана Манчић отпутовала на одмор у Верону

В.Н.

25. 07. 2021. у 10:00

ВОДИТЕЉКА, списатељица, мајка двоје деце и једног шашавог пса, како се бивша лото девојка Сузана Манчић (64) представља на "Инстаграму", објавила је на тој друштвеној мрежи да је на одмору у Верони.

У АРЕНИ САМО С МАСКОМ: Сузана Манчић отпутовала на одмор у Верону

Фото Instagram/suzanamancicofficial

Посету је искористила да у римском амфитеатру из првог века, једној од најбоље очуваних древних арена, ужива у опери "Кавалерија рустикана". Извођење је, нажалост, два пута прекидала киша, али Сузани она није сметала, колико маска на лицу.

- Мислила сам да могу без маске, ха, немогућа мисија - написала је Манчићева уз фотографије из арене.

- На отвореном, уз разуман размак у гледалишту, пар пута сам се усудила да скинем маску, али хостеса као да је била задужена само за мене. На крају крајева, сетила сам се колико је Италија пропатила прошле године од короне и, маска је била враћена на нос.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.

11. 12. 2025. у 16:22

ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од 45 и плаћаћемо је још

ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од '45 и плаћаћемо је још

ГЛУМАЦ Никола Пејаковић одушевљава публику широм региона улогом Момчила у серији "Тврђава", која се бави ратним деведесетим и распадом некадашње државе Југославије.

13. 12. 2025. у 15:33

Коментари (0)

ЦЕЦА МЕ ЗВАЛА ДА ЖИВИМ КОД ЊЕ: Слађа Алегро завршила на улици, кућа страдала у поплави