СЕЋАТЕ ЛИ СЕ ЧУВЕНЕ "ЗЛОБНИЦЕ"? Глумица Габријела Спанић је у петој деценији и изненадићете се како изледа (ФОТО)

Новости онлајн

23. 07. 2021. у 20:14

ОНА је освојила срца публике у Србији. Улога која јој је донела велику славу је лик Паоле и Паолине Брачо у чувеној сапуници "Злобница".

СЕЋАТЕ ЛИ СЕ ЧУВЕНЕ ЗЛОБНИЦЕ? Глумица Габријела Спанић је у петој деценији и изненадићете се како изледа (ФОТО)

Фото: Принтскирн/Јутјуб

Сада је глумица Габријела Спанић одушевила бројне фанове фотографијом у тесном бодију са косетом, за коју је добила преко од 135.000 лајкова и стотине комплимената.

Венецуеланска звезда (47) недавно се вратила на мале екране у новој теленовели, а сад се опростила од сета и снимања овом фотографијом на којој је истакнула деколте.

Наравно, фанови су је испод фотографије одмах обасипали лајковима и комплиментима на рачун изгледа.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу

ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу

СЛОВАЧКИ премијер Роберт Фицо рекао је лидерима Европске уније на самиту прошле недеље да га је "шокирало" расположење председника Сједињених Америчких Држава Доналда Трампа током њиховог састанка у Мар-а-Лагу, изјавило је више европских дипломата, објавио је данас бриселски Политико.

28. 01. 2026. у 07:48

Коментари (0)

АУСТРАЛИЈАН ОПЕН 2026, ФИНАЛЕ: Новак Ђоковић понижен као никада пре!