ДВОДНЕВНИ "АРХАНГЕЛ ФЕСТ" У ГРОЦКОЈ: Праше "ЈУ група", "Тексас флад"...
ТРАДИЦИОНАЛНИ, четврти "Архангел фест" биће организован вечерас и сутра, на Дунавском кеју у Гроцкој, уз бесплатан улаз.
Фото Фејсбук/Жика Јелић
Прве вечери, у центру пажње је концерт блуз-рок састава "Тексас флад" (22.00), а претходно ће "Рејнмејкер" (20.00) изводити репертоар "Ајрон мејдена".
Ударно име ове године је наш најдуговечнији рок бенд, "ЈУ група" (на слици), који ће наступати сутра (22.00). Субота је резервисана и за "Гемблерсе" (18.00), "Мегадет трибјут бенд" (19.00) и "Пророк" (20.30). Домаћини популарног бајк-рок фестивала су Мото клуб "Архангел" и Градска општина Гроцка.
Препоручујемо
"БИЈЕЛИМ РУЗМАРИНОМ" СВИ ОДУШЕВЉЕНИ: Пеђа Јовановић посветио песму Халиду Бешлићу (ФОТО)
22. 03. 2026. у 17:50
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана
РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).
21. 03. 2026. у 13:35
КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром
ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.
17. 03. 2026. у 19:10
МИЛЕО АУТО-ПУТЕМ: Полицајци били у чуду кад су видели КО је за воланом (ВИДЕО/ФОТО)
КАДА су због споре вожње на ауто-путу зауставили аутомобил марке Доџ, полицајци из Огдена у америчкој савезној држави Јута, помислили су да је возачу позлило.
22. 03. 2026. у 22:25
Коментари (0)