САДИК ХАСАНОВИЋ ИЗАЗВАО НОВУ РЕАКЦИЈУ: Цеца рекла шта мисли о певању песмама о клању Срба

САДИК Хасановић, финалиста последње сезоне "Звезде Гранда" члан музичке групе "Сателити" која пева о клању Срба по Братунцу, подигао је претходних дана медијску прашину у Србији.

САДИК ХАСАНОВИЋ ИЗАЗВАО НОВУ РЕАКЦИЈУ: Цеца рекла шта мисли о певању песмама о клању Срба

Фото: Принтскрин

Светлана Цеца Ражнатовић није знала ко је тачно Садик Хасановић, али је осудила његов поступак јер је велики противник ширења националне мржње.

- Не гледам "Звезде Гранда", али не подржавам насиље ни према коме, ни према чему. Небитна је раса, националност или вероисповест. Никад и нисам, нити ћу. Своје обожавам, али туђе изузетно поштујем - рекла је Цеца.

Бора Ђорђевић каже да је већа брука срамни Хашки трибунал и бројне домаће глумачке потурице.

​- Не знам зашто нисам изненађен. Много већи проблем од тог несрећника Садика јесте убијање Срба у Братунцу од стране Насера Орића, много већа брука је срамни Хашки трибунал и бројне домаће глумачке потурице... Ти 'Сателити' су само последица. Претпостављам да је посао државних органа да спрече декларисане непријатеље Србије да овде зарађују и да шире свој отров - поручио је Бора Ђорђевић.

Подсећамо, Садик Хасановић се јавно извинио због срамних песама.

(Информер)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

АМЕРИЧКЕ СНАГЕ НАПУШТАЈУ ИРАК Заиди: Од овог датума креће повлачење војске

АМЕРИЧКЕ СНАГЕ НАПУШТАЈУ ИРАК Заиди: Од овог датума креће повлачење војске

ИРАЧКИ премијер Али ел Заиди изјавио је данас да ће америчке војне снаге напустити Ирак до 30. септембра, оценивши да његова посета Вашингтону представља почетак нове фазе у односима две земље, засноване на економској сарадњи, а не на војним везама.

14. 07. 2026. у 19:45

Коментари (0)

ТАЈНА ПЕСМЕ ТУЖНО ЛЕТО ТОМЕ ЗДРАВКОВИЋА: Ево коме је посветио ове ванвременске стихове