"БИО САМ КЛИНАЦ!" Садик Хасановић се правда због песама о Насеру Орићу и клању Срба
ПЕВАЧ Садик Хасановић, финалиста последње сезоне "Звезде Гранда" певао је о клању Срба по Братунцу. Након што су "испливали" видео снимци и изазвали бес јавности, он се тим поводом огласио.
Фото: Принтскрин Гранд ТВ
Садик Хасановић је истакао да проживљава најгоре дане у свом животу.
- Уместо најлепших дана због финала Звезда Гранда, и успеха који сам доживео у такмичењу, ја преживљам најгоре дане у свом животу.
Имам 20 година, нисам способан да мрзим, ја сам Босанац и поносим се тиме, али бити Босанац значи поштовати друге људе, нације и вере. Ја сам израстао у таквог човека.
Са таквим сам се људима и дружио, волим све моје другаре из "Звезда Гранда", моју менторку Марију и остале људе.
Када сам запевао спорну песму, имао сам само 12,13 година, нисам размишљао да она носи поруку мржње према икоме. Био сам клинац.
Волим своју земљу, али волим и Србију. У Београду сам провео најлепше тренутке, мој циљ је да људе чиним срећним, никако супротно, и зато се извињавам свима, ако сам некога повредио или учинио да се осећа лоше.
Желим поручити свима да желим бити неко ко шири љубав и ствара мир, а не супротно. Ја сам мирољубива и добра особа. Понављам, желим мир и љубав свима - тврди Садик Хасановић.
(Курир)
Препоручујемо
ЧОЛИНА ЋЕРКА ПОНОВО "ПРОВОЦИРА": Уна "запалила" друштвене мреже (ФОТО)
30. 06. 2021. у 22:41
"ПОЛА САТА 150 ЕВРА!" Милица Дабовић се одмах огласила после скандалозне објаве
30. 06. 2021. у 20:38
БРУТАЛАН НАПАД ИРАНА НА АМЕРИЧКИ РАТНИ БРОД: Погледајте како је то изгледало, одјекнула огромна експлозија (ВИДЕО)
ИРАН објавио снимак напада на амерички ратни брод у водама УАЕ.
11. 05. 2026. у 11:54
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
БРАЋО САВЕЗНИЦИ, ШТА ТО РАДИТЕ? Руси бесни, Путин упозорава: "И Украјина је хтела у ЕУ, видите шта јој се десило - боље одржите референдум"
"ПРАТИМО последице дешавања око Украјине. А где је то почело? Са тежњом Украјине да се придружи Европској унији."
10. 05. 2026. у 17:21 >> 17:33
Коментари (8)