МАЛО КО ЗНА КОЈИ ЈЕ ФАКУЛТЕТ ЗАВРШИЛА МАРИНА ТУЦАКОВИЋ: "Отаљала" га је, па прешла на оно што је одувек вукло
О ЖИВОТУ Марине Туцаковић много се зна, али мало коме је позната информација везана за њено школовање.
Фото: Принтскрин
С тим у вези, ретко ко би могао и да претпостави да је Марина Туцаковић завршила - Економски факултет.
- Ишла сам у Шесту београдску гимназију и гомила неопредељених нас је било. Где бих, шта бих... Тад је економија, као, била веома популарна. Могао је лакше да се нађе посао. Ја сам хтела да будем туристички водич! Хтела сам, међутим, повезала сам се са неком екипом ту са Ђерма. Правили су неке песме и мене је то вукло, вукло! Свака мелодија ме је вукла на неке речи... Нисам ни знала да имам таленат за то. Све ми је то било занимљивије. Са њима сам ишла на пробе... Тако да, тај факултет сам отаљала и прешалтала се на оно што ме вуче, скроз неизвесно - испричала је Марина.
- Писала сам по мало... Била сам секретарица у џез удружењу код Бубише Симића и Пеце Вујића, у Душановој улици. То ми је било јако занимљиво. Учествовала сам у организацији Београдског пролећа, ту сам упознала Сању Илића са којим сам почела озбиљније да се бавим овим послом. То ме је увело, све шире и шире - објаснила је Туцаковићева у "Шта сам теби и ко сам себи".
Препоручујемо
"МОРАМ ДА ИЗГУРАМ"! Марина Туцаковић отворено о борби са опаком болешћу
13. 06. 2021. у 17:10
БЕКО, ВИДИМО СЕ! Миа Борсављевић нестрпљива пред порођај - открила тачан термин! (ФОТО)
29. 06. 2021. у 15:23
НЕВЕРОВАТНО ОТКРИЋЕ У РУМУНИЈИ: Користила камен као држач за врата, испоставило се да вреди милион евра
КАЖУ да је нечије смеће нечије благо, али комад „камена“ који је деценијама држао врата отвореним представља благо по готово свачијим стандардима.
09. 12. 2025. у 16:57
НОВО РЕШЕЊЕ ЗА УКРАЈИНУ: Европа прави план у случају да се САД повуку из конфликта
ЕВРОПСКЕ дипломате припремају сценарио подршке Украјини у случају повлачења САД из конфликта, преноси Блумберг, позивајући се на изворе.
07. 12. 2025. у 13:19
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)