НОВИ СКАНДАЛ ЈАДРАНКЕ БАРЈАКТАРОВИЋ: Запевала Томпсонов хит усред Никшића (ВИДЕО)
ЈАДРАНКА Барјактаровић постала је главна тема медија у региону када је отпевала у Црној Гори "Не може нам нико ништа, јачи смо од Србије!".
Фото: Принтскрин youtube
Црногорска певачица је тиме навукла бес јавности, остала је без тезги, добијала је претње, угасила Инстаграм, а затим је и враћена са српске границе.
Још један снимак са новог наступа Јадранке Барјактаровић са наступа у Никшићу постао је виралан и изазвао лавину коментара.
Јадранка је овај пут запевала песму "Суде ми" коју изводи Марко Перковић Томпсон хрватски певач који се прославио проусташким песмама, а ову нумеру посветио је хрватским генералима.
"Црна Јадранка... узели јој тржиште и кренула да се прилагођава", "Жена се укопава све дубље и дубље... Претужно...", само су неки од коментара испод видеа који је освану на Твитеру!
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ПУТИН НАЈАВИО ПАКАО ЗА УКРАЈИНУ: Одговорићемо неколико пута снажније
ПРЕДСЕДНИК Русије Владимир Путин изјавио је да ће одговори Москве на ударе по руској територији бити „узајамни, али неколико пута снажнији“.
13. 07. 2026. у 17:41
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве
НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.
13. 07. 2026. у 12:47
Коментари (1)