НЕЋУ ЧЕКАТИ ЛУНУ ИСПРЕД БОЛНИЦЕ: Анабела изненадила након рођења унуке - "Не видим разлог да идем тамо"

Новости онлајн

19. 06. 2021. у 09:14

ПЕВАЧИЦА Анабела Атијас не крије срећу због рођења унуке Мие, али ће ћерку Луну и бебу видети тек када стигну кући.

НЕЋУ ЧЕКАТИ ЛУНУ ИСПРЕД БОЛНИЦЕ: Анабела изненадила након рођења унуке - Не видим разлог да идем тамо

Фото: Принтсцреен/Пинк

Луна Ђогани породила се у уторак, 15. јуна, а данас би са наследницом Миом требало да изађе из породилишта. Анабела каже да их неће чекати испред болнице, већ у дому, а објаснила је и разлоге за такву одлуку.

- Унукицу ћу видети када изађе, дође кући. Нећу чекати испред болнице да правим гужву, и тако су уласци забрањени и посете и не видим разлог зашто бих била испред болнице - рекла је Анабела.

Она је открила и какав поклон је спремила за малену Миу.

- Поклони су спремни и ми са њима као запете пушке. Бака ће да јој да коверту, мислим да је то најпрактичније, јер се надобијала свега што јој треба, и нешто онако традиционално од накита - испричала је Анабела.

Певачица каже да је бити бака посебан осећај и да не може да дочека да упозна унуку.

- Прелеп је осећај, стварно не могу да га опишем нити да упоредим ни са чим до сада. Гомила љубави ми је дошла у живот, много сам срећна и много се добро осећам, предивно је и једва чекам да је упознам. Моје дете је родило дете. Ми жене смо одавно предодређене за то, то је инстинкт. Одавно сам га имала још као дете, сестра, мама и ево сада као бака - рекла је Анабела за поменути медиј.

Луна Ђогани је ћерку добила са супругом Марком Миљковићем.

(Еспресо)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАКОН О АНЕКСИЈИ ГРЕНЛАНДА ПРЕДАТ КОНГРЕСУ: Доделити му статус савезне државе САД

ЗАКОН О АНЕКСИЈИ ГРЕНЛАНДА ПРЕДАТ КОНГРЕСУ: "Доделити му статус савезне државе САД"

АМЕРИЧКИ републикански конгресмен Ренди Фајн поднео је предлог закона који предвиђа „анексију и доделу статуса савезне државе“ Гренланду у оквиру Сједињених Америчких Држава, наводи се у саопштењу које је објавио законодавац.

12. 01. 2026. у 21:16

БАЛКАНЦИ О ЖИВОТУ У ЕВРОПИ: Пустиће те да цркнеш - ти њега угостиш гозбом, он мисли да си сељачина

БАЛКАНЦИ О ЖИВОТУ У ЕВРОПИ: Пустиће те да цркнеш - ти њега угостиш гозбом, он мисли да си сељачина

МНОГИ сањају о животу у Немачкој, Аустрији или Швајцарској, замишљајући мир, ред и бољи стандард. Ипак, искуства наших људи који су се преселили откривају да живот у западној Европи често носи неочекиване изазове који могу шокирати оне који су навикли на балканску спонтаност и топлину.

13. 01. 2026. у 10:22

Коментари (0)

ВИШЕ ОД 100.000 ЕВРА ЗА ПОМОЋ ЗДРАВСТВУ: Фондација Mozzart верна подршка здравственом систему и у 2025.