УДАЈЕ СЕ РАДА МАНОЈЛОВИЋ: Певачица открила - Биће свадбе, Харис и ја сјајно функционишемо!

11. 06. 2021. у 20:29

ПЕВАЧИЦА Рада Манојловић дошла је сама на један престонички догађај, а сви су се питали где је њен партнер Харис Берковић.

УДАЈЕ СЕ РАДА МАНОЈЛОВИЋ: Певачица открила - Биће свадбе, Харис и ја сјајно функционишемо!

Фото: Инстаграм

Она је открила да у њиховом односу све најбоље функционише, а на питање кад ће свадба и да ли је запросио, певачица какве планове имају.

Биће свадбе, али нећемо о томе још. Имамо неке друге планове. Морамо мало да надокнадимо ову паузу. Обоје смо исти, супер смо. Не причамо пуно о томе јер немамо шта да причамо. Сјајно функционишемо – открива Рада.

Оно што певачици у последње време смета јесте то што јој медији понекад не дају мира.

Некад се потеже приче као да сам ја бескућница, да спавам у колима. Мада, извините, кад се простреш позади, стварно је добро – рекла је кроз смех Манојловићева.

(Србија данас)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИЈА ПОНОВО БРУЈИ О ИЗЈАВИ ВУЧИЋА: Речи председника о санкцијама ударна вест у руским медијима

РУСИЈА ПОНОВО БРУЈИ О ИЗЈАВИ ВУЧИЋА: Речи председника о санкцијама ударна вест у руским медијима

РУСКА агенција ТАСС преноси као ударну вест изјаву председника Србије Александра Вучића који је рекао синоћ да би, уколико би одлучио да уведе санкције Русији, „издао душу народа“.

06. 05. 2026. у 11:22

Коментари (0)

Прва СЕПА трансакција у АЛТА банци: Србија постала део европског платног промета