САЊА ВУЧИЋ ПОКАЗАЛА НОВУ ТЕТОВАЖУ: Ево које је њено значење
Певачица Сања Вучић и чланица групе "Хуррицане" недавно се са вратила недавно се вратила из Ротердама где је са својим колегиницама представљала Србију, а сада је одлучила да украси своје тело новим детаљем.
Фото: Принтсцреен
Наиме, Сања је сада решила да открије пратиоцима како проводи време након такмичења, те на Инстаграму поделила део свог данашњег дана у ком је решила да уради нову тетоважу и то код бившег Задругара Филипа Рељића.
Певачица је позната по томе да воли тетоваже, те је своје на телу радо истицала, поготову велику, цветну коју има на бутини.
Фото: Инстаграм/Принтскрин
Сања је најпре поделила њихову заједничку фотку, а потом и обелоданила део процеса тетовирања.
На крају, показала је тетоважу лотуса. Она има бројна значења. То је симбол борбе, тешке судбине, невиности, чистоће, мудрости, просвјетљења, бесмртности и божанствености. Водени љиљан је персонификација свега елегантног и савршеног створења коју је створила.
(Телеграф)
Препоручујемо
УКРАЈИНЦИ ОБОРИЛИ НОВИ РУСКИ ДРОН: Запрепастили се шта се налази у њему
ЈЕДНОГ од првих дана 2026. године украјинска војска оборила је руски дрон новог типа. Идентификован је као „Геран-5“, брз и далекометни дрон.
23. 01. 2026. у 12:25
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује
НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. у 14:21
НАЈСТАРИЈИ ЈУГОСЛОВЕН: Доживео 132, израсли му трећи зуби
У АКЦИЈИ некдашње ревије Yуго папир “Тражимо најстаријег Југословена“ 1978. године новинари су се запутили у село Ораш Плање удаљено од Тешња десетак километара, где је живео Мехо Хаџић.
23. 01. 2026. у 16:47
Коментари (0)