ПАДА БРОЈ ЗАРАЖЕНИХ КОРОНОМ НА МАЈЕВИЦИ: Нема пацијената на болничком лечење

У НАСТАВКУ имунизације становништва против вируса корона Дом здравља Лопаре, јуче је, 100 људи старијих од 65 година руским “Спутњик Ве ” вакцинама.

ПАДА БРОЈ ЗАРАЖЕНИХ КОРОНОМ НА МАЈЕВИЦИ: Нема пацијената на болничком лечење

Фото: Скупштина Града Јагодина

Директор те установе, др Желимир Нешковић, подсетио је да је до сада вакцинисано 473 становника Мајевице.Вакцинација је у Лопарам почела почетком прошлог месеца.

-Следеће седмице очекујемо нове дозе руских  “Спутњик Ве”  и кинеских “Синофарм” вакцина - рекао је Нешковић.-Само масовним вакцинисањем ћемо се вратити нормалном животу и победити ову пошаст.


У Лопарама је према Нешковићевим речима присутан пад броја заражених наводећи да има 13 становника позитивних на корона вирус.


-Уназад десет дана присутан је пад броја заражених, данас их је 13 а до сада је та бројка била више од 20 -каже др Нешковић. - Немамо ниједног пацијента на лечењу у бијељинској болници.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

САРАЈЕВСКИ МЕДИЈИ БРУЈЕ - ВУЧИЋ НАС ЈЕ СПАСИО У ЗАДЊИ ЧАС: Омогућио нам да гледамо Светско првенство, док Конаковић бљује ватру

САРАЈЕВСКИ МЕДИЈИ БРУЈЕ - ВУЧИЋ НАС ЈЕ СПАСИО У ЗАДЊИ ЧАС: Омогућио нам да гледамо Светско првенство, док Конаковић "бљује ватру"

САРАЈЕВСКИ Дневни аваз објавио је текст у којем су признали да је председник Србије Александар Вучић, преко сагласности за подршку Телекома Србија, практично омогућио да грађани Босне и Херцеговине гледају утакмицу своје репрезентације против Канаде на Светском првенству.

12. 06. 2026. у 17:33

Коментари (0)

Да ли стрес и пад имунитета утичу на појаву брадавица?