ПОРОДИЉА ПРЕМИНУЛА ОД КОРОНЕ: Дују (28) лекари морали до породе у седмом месецу

ПОРОДИЉА Дуја Милановић Ђурић (28) преминула је јуче од последица ковид 19 у Универзитетском клиничком центру Републике Српске.

ПОРОДИЉА ПРЕМИНУЛА ОД КОРОНЕ: Дују (28) лекари морали до породе у седмом месецу

Фото: О. Матавуљ

Због изузетног тешког здравственог стања, у којем је примљена, лекари су морали да је породе пре времена у седмом месецу трудноће, објављено је на Фејсбук страници Невладине организације Удружења грађана "Корићани-Влашић", које је раније покренуо хуманитарну акцију за помоћ Дуји и њеној породици.

- На иницијативу наших људи из Месне заједнице Дебељаци и уз све потребне консултације покрећемо хуманитарну акцију за помоћ нашој Дуји Ђурић (девојачки Милановић) рођеној 1992 године. Наша Дуја се у седмом месецу трудноће заразила вирусом Ковид-19 што је резултирало превременим породом - пише на страници.

Додају да је на сву срећу, беба преживела, да би касније објавили да је млада породиља изгубила битку са ковидом.

- На нашу велику жалост, наша Дуја је изгубила битку за живот. Породици упућујемо искрено саучешће, а вас све скупа позивамо да наставимо нашу акцију до краја и помогнемо њене две девојчице и њихову егзистенцију - наводи Удружење грађана "Корићани - Влашић".

Током дана из УКЦ РС очекује се више информација о трагичној смрти породиље.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.

10. 07. 2026. у 12:18

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.

08. 07. 2026. у 17:19

Коментари (0)

ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ СРЕЋНИ ЉУДИ? Морала сам да побегнем...