МИЛОРАД ДОДИК: Српска никада није имала значајнију посету - Захваљујући Вучићу можемо да се похвалимо одличном сарадњом и важним пројектима
РЕПУБЛИКА Српска никада није имала значајну посету од данашње, рекао је председавајући Председништва БиХ Милорад Додик, поводом доласка председника Србије Александра Вучића, премијерка Ане Брнабић и председника Скупштине Србије Ивице Дачића.
Фото: С.М.
- Сви најзначајнији политичари Србије данас су у Бањалуци у Републици Српској. Ово је наш најбољи период и захваљујући председнику Вучићу можемо да се похвалимо одличном сарадњом и важним пројектима - поручио је Додик.
Препоручујемо
БИЛБОРДИ ДОБРОДОШЛИЦЕ ВУЧИЋУ У БАЊАЛУЦИ: Добро дошао председниче, хвала! (ФОТО)
22. 04. 2021. у 09:43
ПРЕДСЕДНИКУ УРУЧЕН КЉУЧ ГРАДА: Данас постајем и поносни Бањалучанин (ФОТО/ВИДЕО)
22. 04. 2021. у 07:16 >> 12:06
ДОДИК УЗВРАТИО: СДА је фрустрирана низом проблема у Федерацији
21. 04. 2021. у 20:30
УКРАЈИНЦИ ОБОРИЛИ НОВИ РУСКИ ДРОН: Запрепастили се шта се налази у њему
ЈЕДНОГ од првих дана 2026. године украјинска војска оборила је руски дрон новог типа. Идентификован је као „Геран-5“, брз и далекометни дрон.
23. 01. 2026. у 12:25
У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује
НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.
23. 01. 2026. у 14:21
НАЈСТАРИЈИ ЈУГОСЛОВЕН: Доживео 132, израсли му трећи зуби
У АКЦИЈИ некдашње ревије Yуго папир “Тражимо најстаријег Југословена“ 1978. године новинари су се запутили у село Ораш Плање удаљено од Тешња десетак километара, где је живео Мехо Хаџић.
23. 01. 2026. у 16:47
Коментари (0)