КРИЈУМЧАРЕ И СТОКУ: Из Србије у БиХ чамцем превозили крупна и ситна грла, полиција их спречила

В.М.

14. 04. 2021. у 19:25

РАДЕЋИ на спречавању кријумчарења преко државне границе, службеници Јединице граничне полиције Зворник и Посебни тим Граничне полиције БиХ, спречили су кријумчарење веће количине крупне и ситне стоке из Републике Србије у Босну и Херцеговину.

КРИЈУМЧАРЕ И СТОКУ: Из Србије у БиХ чамцем превозили крупна и ситна грла, полиција их спречила

Фото: В.М.

С овим кријумчарењем доводе се у везу двојица БХ држављана који су испитани у својству осумњичених.

Због сумње да је почињено кривично дело кријумчарење, о догађају су обавештени тужилац Тужилаштва БиХ и судија за претходни поступак Суда БиХ, према чијим су наредбама учињени претреси објеката које користе осумњичени.

Чамац, којим је кријумчарена стока и други доказни материјали су привремено одузети, а против двојице држављана БиХ биће поднет извјештај Тужилаштву БиХ.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).

21. 03. 2026. у 13:35

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.

17. 03. 2026. у 19:10

Коментари (0)

КРВАВА ДРАМА ЧУВЕНОГ СРБИНА У РУСИЈИ! Разбили му главу, завршио на свим насловним странама Руске Федерације, ево шта о свему каже! (ВИДЕО)