СРБИ ПОПУСТИЛИ ПОД ПРИТИСЦИМА ИНЦКА: Скинута плоча са именом Радована Караџића
ПЛОЧА с именом Радована Караџића на Студентском дому на Палама данас је званично скинута.
Foto AP
Плочу су скинули домари по налогу директора Студентског дома Дамјана Шкипине.
Шкипина је и одборник СНСД у СО Пале и у градској скупштини Источно Сарајево.
Таблу на Студентски дом у Палама Милорад Додик је поставио 2016. године пред локалне изборе, заједно са супругом и кћерком Радована Караџића.
Недавно је високи представник Валентин Инцко дао рок Милораду Додику да ту таблу скине до маја месеца наредне године, запретивши му санкцијама.
Препоручујемо
„РАСПАМЕЋУЈЕ ПРОТИВНИКЕ!” Шешељ открио шта мисли о Драшку Станивуковићу (ВИДЕО)
02. 12. 2020. у 09:42
БРИСЕЛ И НАТО СЕ ОВОМЕ НИСУ НАДАЛИ Руска одлука дрма Европу: Бригада маринаца посатаје дивизија на вратима ЕУ (ВИДЕО)
ВОЈНО-политичка ситуација између Русије и европских држава улази у фазу опасне ескалације. Москва је изненада донела одлуку да постојећу 336. гардијску бригаду морнаричке пешадије, стационирану у Калињинградској области, реорганизује и подигне на ниво дивизије.
30. 12. 2025. у 20:45
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
УМРО НАЈТЕЖИ ЧОВЕК НА СВЕТУ: Са 600 килограма ушао у историју - борио се да смрша, али болест је пресудила
ДРЖАО је Гинисов рекорд за најтежег човека на планети...
30. 12. 2025. у 18:15
Коментари (2)