НОВИ СНИМАК ХАПШЕЊА ДРАГАНА ШЕВЕ: Нож и крв у мотелској соби - осумњичени за убиство монаха Стефана се опирао специјалцима (ВИДЕО)

Новости онлајн

09. 12. 2020. у 18:46

ДРАГАН Шево, осумњичен за убиство монаха Стефана у манастиру Глоговац код Шипова, ухапшен је данас у Бањалуци.

НОВИ СНИМАК ХАПШЕЊА ДРАГАНА ШЕВЕ: Нож и крв у мотелској соби - осумњичени за убиство монаха Стефана се опирао специјалцима (ВИДЕО)

Фото: Принтсцреен/Јутјуб/АТВ

- Припадници Специјалне антитерористичке једнице Министарства унутрашњих послова Републике Српске данас су у 15.55 часова ухапсили осумњиченог из Бањалуке који се сумњичи тешко убиство у манастиру Глоговац, код Шипова - саопштено је из МУП-а.

Драган Шево лишен је слободе код мотела "Нана" у Бањалуци.

Министар Драган Лукач рекао је да су лоцирали осумњиченог који је узео собу. Покушали су га убедити да се преда али је одбио.

- Претио је да ће се убити ножем. На терен су изашли припадници САЈ и пронашли га у мотелу "Нана". Специјалци су брзо упали у собу, а он је успео ножем да се посече по нози - рекао је Лукач.

На снимку хапшења види се акција специјала, као и повреда коју је осумњичени нанео себи, али и нож којим је то учињено.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)

ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)

У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!

29. 11. 2025. у 08:00

ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак

ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак

ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.

28. 11. 2025. у 14:45

ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: Детету бих дао ДЕСЕТКУ

ЂАК НАСМЕЈАО СРБИЈУ: Ево како је на контролном одговорио на питање о називу наше ХИМНЕ: "Детету бих дао ДЕСЕТКУ"

ГРЕШКЕ из школских свезака понекад умеју да измаме најшире осмехе, што потврђује и ситуација у којој се нашао један малишана из Србије. Све је почело када је његова мама на интернету поделила његове одговоре са контролног задатка из предмета Свет око нас. Један од њих одушевио је кориснике друштвених мрежа.

05. 12. 2025. у 11:27

Коментари (0)

Васељенски патријарх Вартоломеј I и председник компаније Tasyapı Emrulah Turanli: Визија која повезује Истанбул и Србију