ОД КОРОНЕ УМРЛО 19 ОСОБА: Најмлађа жртва 27-годишњи мушкарац
ОД последица корона вируса у Републици Српској преминуло је 19 особа, међу којима је и 27-годшњи мушкарац што је најмлађа жртва короне у Српској.
Фото: Д. Поздеровић
У последња 24 сата евидентирано је 366 новозаражених особа, од 1.003 тестираних.
У Институту за јавно здравство Републике Српске наводе да се ради о 184 мушке и 182 женске особе, од којих је 56 млађе, 225 средње и 85 особа старије животне доби.
- До сада је у Републици Српској потврђено 31.002 случаја вируса корона, а преминуло је укупно 1.108 особа. До сада се опоравило укупно 16.245 особа. Хоспитализована су 1.124 пацијента, од чега 417 у Универзитетско клиничком центру Републике Српске, а у општим болницама 707 - саопштио је Институт.
МЕДВЕДЕВ БРУТАЛНО ЗАПРЕТИО УКРАЈИНИ, ФРАНЦУСКОЈ И БРИТАНИЈИ: Русија би морала одговорити нуклеарним ударом
ЗАМЕНИК председника руског Савета безбедности Дмитриј Медведев запретио је да би Русија могла употребити тактичко нуклеарно оружје против Украјине, Француске и Уједињеног Краљевства уколико би Париз и Лондон Кијеву пружили нуклеарну технологију.
24. 02. 2026. у 13:45
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.
16. 02. 2026. у 15:09
"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини
У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.
24. 02. 2026. у 09:43
Коментари (0)