ОЧУХ ЗЛОСТАВЉАО ПАСТОРКУ Ухапшен мушкарац (32) у Лакташима
Т. Ј. (32) из Лакташа ухапшен је преко викенда због сумње да је обљубио 15-годишњу девојчицу, ћерку своје супруге.
Фото: Архива ВН
У ПУ Бањалука наводе да им је цели случај пријављен у петак. Наводно је мајка од девојчице сазнала за злостављање и одмах је реаговала и све пријавила надлежним службама. Манијак је убрзо ухапшен и како сазнајемо већ му је одређен једномесечни притвор.
- Слободе је лишен Т. Ј. због сумње да је починио кривично дело полна злоуоптреба детета старијег од 15 година. Након криминалистичка обраде предат је у надлежност тужилаштва - наводе у ПУ Бањалука.
Према незваничним информацијама злостављање се одиграло у кући у којој је девојчица живела у домаћинству с мајком и очухом. Наводно је очух искористио одсуство супруге када је напаствовао њену ћерку из првог брака.
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника
Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.
28. 04. 2026. у 20:51
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
Најгори грех у кући: Зашто вас прате невоље иако се трудите да будете праведни
ОТКРИЈТЕ који је то најгори грех у кући који блокира успех и радост. Практични савети за повратак мира и слоге.
01. 05. 2026. у 21:38
Коментари (0)