МОГУЋЕ ЗАТВАРАЊЕ ШКОЛА У СРПСКОЈ: Додик најавио оштрије мере, расте број заражених преко Дрине
СРПСКИ члан Председништва БиХ Милорад Додик истакао је да се мора предузети низ мера у Републици Српској да би се заштитили грађани с обзиром на велики пораст броја заражених вирусом корона.
Фото: Новости
- Данашњи број заражених грађана вирусом је алармантан и морамо предузети низ мера како би заштитили грађани и највероватније ћемо затворити школе, истакао је Додик на отварању ковид болнице у Бијељини.
Он је указао и да ће морати да се редукује радно вријеме у фирмама у Српској, те апеловао на грађане да поштују препоручене мере заштите с циљем спречавања ширења вируса корона.
Додик, који је лидер СНСД, позвао је и друге политичке партије да се придржавају мера заштите и да се не одржавају јавни скупови.
Он је подсетио на одлуку Извршног комитета СНСД да обуставе промотивне активности и скупове у оквиру кампање "Окупљање за Српску" за предстојеће локалне изборе због погоршане епидемиолошке ситуације у Републици Српској.
Додик је нагласио да СНСД неће одржавати скупове од понедељка до 2. новембра.
Препоручујемо
НОВИ ЦРНИ РЕКОРД У СРПСКОЈ: Новозаражене 584 особе, преминуло седам
24. 10. 2020. у 12:31
ОШТЕТИЛИ ГРАЂАНЕ ЗА 300.000 КМ: Две акције требињске Полицијске управе
24. 10. 2020. у 09:05
КОЛИКО БИ ТРЕБАЛО ДА СТАВИТЕ У КОВЕРТУ "ДА СЕ НЕ ОБРУКАТЕ" Од цифре да се заврти у глави, детаљна рачуница
ЦЕНА столице на свадбама у Србији ове сезоне кошта и до 120 евра по госту, а у коверту не би требало ставити мање од 100 евра, "да се не осрамотите" где год да сте на весељу - неважно да ли у Београду, Врању, Суботици, Лозници, Бору...
24. 03. 2026. у 22:24
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
"ИМА ЖИВОТА И БЕЗ ЕУ - ОНА ЈЕ САМО СЕНЗАЦИЈА" Милановић изненадио изјавом: "Она је фасада и надоградња, и то док траје..."
ХРВАТСКИ председник Зоран Милановић примио је данас у Загребу македонску председницу Гордану Сиљановску Давкову и поручио да процес приступања њене земље предуго траје, да не може да даје савете, али да има живота и без Европске уније (ЕУ).
25. 03. 2026. у 10:29
Коментари (0)