„ДЕЧЈА НЕДЕЉА“ У БИЈЕЉИНИ: Брига о најмлађима током целе године (ФОТО)
ПОВОДОМ Обележавања Дечје недеље, градоначелник Бијељине Мићо Мићић организовао је пријем за малишане из вртића “Чика Јова Змај” и заменика омбудсмана за децу Републике Српске.
Фото: В. Митрић
Том приликом указао је на значај права деце и потребу да она буду свесна чињенице колико је важно да бринемо о њима.
Градска управа у континуитету улаже напоре и средства у стварање што бољих услова за наше најмлађе, а они се пре свега односе на подршку вртићима и предшколским установама -истакао је Мићић.
Мићић је подсетио на неколико пројеката овог типа, које је финансирао град.
- Изградили смо неколико обданишта, попут оног на Лединцима и у Дворовима. Ових дана ужурбано радимо и на изградњи вртића у Патковачи, а планирамо и проширење капацитета предшколске установе у Новој Јањи –каже Мићић, који најавио и скоро отварање Дневног центра за децу са посебним потребама при Центру за социјални рад.
Фото: В. Митрић
Тиме ће им, како је нагласио, бити омогућена одговарајућа нега, а самим тим и помоћ њиховим родитељима.
Фото: В. Митрић
Препоручујемо
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
"СТИГЛИ СРПСКИ ХУЛИГАНИ!" Аустријска полиција плаши грађане по улицама Граца због навијача Звезде
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч аустријска полиција је урадила нешто несвакидашње.
11. 12. 2025. у 16:15
Коментари (0)