КОРОНА У СЕМБЕРИЈИ: Укупно 15 преминулих, троје деце позитивно на вирус

ЕПИДЕМИЛОШКА ситуација на подручју Града Бијељина и даље је неповољна - речено је након седнице Градског штаба за ванредне ситуације.

КОРОНА У СЕМБЕРИЈИ: Укупно 15 преминулих, троје деце позитивно на вирус

Новости

У ковид болници збрунута су четири болесника, од чега је један са тежом клиничком сликом, а три са средње тешком. Од почетка школске године регистровано је и троје деце позитивне на вирус корона, док је на подручју Града Бијељина 47 активних случајева.

Иако је у првих 16 дана септембра дошло до успоравања епидемије, у односу на август, нема разлога за ублажавањем епидемилошких мера – истакли су лекари из бијељинског Дома здравља и Болнице. Здравствени радници још једном су  апеловали на суграђане да се придржавају прописаних мера.

Све мере Градског кризног штаба усклађују са републичким, које су продужене до 28. септембра.

Од почетка пандемије на подручју Града Бијељина потврђено је 512 случајева позитивних на ковид-19, а преминуло је 15 људи. 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

КРЕМЉ РЕАГОВАО НА УЛТИМАТУМ ЗЕЛЕНСКОГ: Ускоро хитан састанак Путина и Лукашенка

КРЕМЉ РЕАГОВАО НА УЛТИМАТУМ ЗЕЛЕНСКОГ: Ускоро хитан састанак Путина и Лукашенка

РУСКИ председник Владимир Путин и белоруски лидер Александар Лукашенко планирају да се састану у блиској будућности и очекује се да ће разговарати о ултиматуму који је председник Украјине Володимир Зеленски недавно упутио Минску, саопштио је Кремљ.

23. 06. 2026. у 08:02

Коментари (0)

Отац Јован: Људи нису имали деце дуго, после молитве овде бог их је удостојио да добију потомство