НЕПОШТОВАЊЕ МЕРА У БАЊАЛУЦИ: У кафићу затечено 500 гостију
ПОЛИЦИЈА је током рације у кафе бару "988" у Бањалуци за викенд затекла око 500 гостију због чега ће против власника бити поднесена кривична пријава због непоступања у складу са здравственим прописима за време епидемије вируса корона.
Фото: Д. Поздеровић
У ПУ Бањалука наводе да је рација извршена и у кафићу "Ла Страда", где су епидемиолошке мере испоштоване. У обе рације откривено је неколико прекршаја па су гостима, али и неколицини конобара, написани прекршајни налози.
- Слободе је лишено шест лица и издато је 13 прекршајних налога по Закону о јавном реду и миру, те један захтев за покретање прекршајног поступка по Закону о оружју и муницији. Радило се о томе да је једно лице поседовало телескопску палицу - наводе у ПУ Бањалука.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
МИСТЕРИЈА КОЈА ГОДИНАМА ПРОГАЊА СРБИЈУ: Шта је мајка пронашла на месту где је страдао њен син?
ФИЛИП Томовић имао је 17 година када је његов живот трагично прекинут, а случај његове смрти годинама касније остао је један од најпотреснијих догађаја који се повезује са причама о деловању сатанистичких и окултних група у Србији.
09. 07. 2026. у 13:29
НОВИНАРКА МАРИЈА НАЂЕНА МРТВА У АУТУ: Камере снимиле последње тренутке
ГРЧКУ је потресла вест о изненадној смрти новинарке Марије Антонијанаки, која је пронађена мртва у свом аутомобилу у Ираклиону на Криту.
06. 07. 2026. у 10:26
ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)
ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.
08. 07. 2026. у 17:19
Коментари (0)