ПОКЛОН АМБАСАДОРА РУСИЈЕ: Додик добио дрес и лопту са потписима кошаркаша руске репрезентације

СРПСКИ члан Председништва БиХ Милорад Додик разговарао је данас у Бањалуци са амбасадором Руске Федерације у БиХ Петром Иванцовом о актуелној политичкој ситуацији у Републици Српској и БиХ, као и предстојећим локалним изборима.

ПОКЛОН АМБАСАДОРА РУСИЈЕ: Додик добио дрес и лопту са потписима кошаркаша руске репрезентације

Фото: Кабинет српског члана Председништва БиХ

Додик и Иванцов разменили су мишљења и о ситуацији у вези са пандемијом вируса корона и њеним последицама по здравље људи и глобалну економију, саопштено је из кабинета српског члана Председништва БиХ.

Фото: Кабинет српског члана Председништва БиХ

Амбасадор Иванцов уручио је српском члану Председништва БиХ дрес и лопту са потписима кошаркаша руске кошаркашке репрезентације. 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

САРАЈЕВСКИ МЕДИЈИ БРУЈЕ - ВУЧИЋ НАС ЈЕ СПАСИО У ЗАДЊИ ЧАС: Омогућио нам да гледамо Светско првенство, док Конаковић бљује ватру

САРАЈЕВСКИ МЕДИЈИ БРУЈЕ - ВУЧИЋ НАС ЈЕ СПАСИО У ЗАДЊИ ЧАС: Омогућио нам да гледамо Светско првенство, док Конаковић "бљује ватру"

САРАЈЕВСКИ Дневни аваз објавио је текст у којем су признали да је председник Србије Александар Вучић, преко сагласности за подршку Телекома Србија, практично омогућио да грађани Босне и Херцеговине гледају утакмицу своје репрезентације против Канаде на Светском првенству.

12. 06. 2026. у 17:33

Коментари (1)

Да ли стрес и пад имунитета утичу на појаву брадавица?