МЕЂУНАРОДНА АКЦИЈА "СКРАДИН" У РС: Ухапшено више особа, заплењено око 10 килограма дроге (ВИДЕО)

О. М.

31. 07. 2020. у 12:19

ВИШЕ особа је ухапшено у великој међународној акцији "Скрадин" која се спроводи на подручју Републике Српске, а у којој је откривена и заплијењена већа количина марихуане и оружја.

МЕЂУНАРОДНА АКЦИЈА СКРАДИН У РС: Ухапшено више особа, заплењено око 10 килограма дроге (ВИДЕО)

Фото: МУП РС

Како сазнају "Новости" акција се спроводи на подручју Бањалуке и Приједора, а спроводе је Управа за организовани и тешки криминалитет МУП-а РС у сарадањи са Жандармеријом.

Фото: МУП РС

- Ради се о међународној акцији која се ради у сарадњи са МУП-ом Хрватске. Акција је усмјерена на разбијање организоване криминалне групе, која је  на ширем подручју Републике Српске вршила илегалну продају опојних дрога - наводе у МУП-у РС.

Фото: МУП РС

У току су претреси на више локација, а до сада је заплијењено око 10 килограма марихуане.

- Пронађена је и мини лабораторија за узгој дроге, већа количина минско експлозивних средства, ватрено оружје, новац, а ухапшено је више особа. Акција се реализује под надзором Окружног јавног тужилаштва у Бањалуци - наводе у МУП РС.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПЛАНЕТА У СТРАХУ: Списак 11 најсигурнијих земаља у случају Трећег светског рата

ПЛАНЕТА У СТРАХУ: Списак 11 најсигурнијих земаља у случају Трећег светског рата

НАКОН што су америчко-израелски напади на Иран довели до одмазде широм Блиског истока, расту страхови од ескалације која би могла да прерасте у трећи светски рат. Ту су још и актуални рат између Украјине и Русије, сукоби у појасу Газе, као и стална претња кинеске инвазије на Тајван.

03. 03. 2026. у 20:21

Коментари (0)

СРУШИО СЕ КРОВ АМЕРИЧКЕ АМБАСАДЕ: Просторије испуњене димом